Prasy śrubowe z napędem bezpośrednim

Zaprojektowana przez Ficep prasa śrubowa z napędem bezpośrednim („DIRECT DRIVE”, w skrócie DD) zyskała znaczne innowacje techniczne i ekonomiczne w porównaniu z poprzednimi konstrukcjami tego typu. Wykorzystanie nowego, zaawansowanego oprogramowania do symulacji naprężeń mechanicznych prasy pozwoliło nam opracować kilka nowych rozwiązań. Dzięki tym nowym właściwościom prasy śrubowe DD marki FICEP uzyskały status lidera w branży.

MATERIALI

tutti i tipi di materiali ferrosi e non ferrosi (acciai, leghe alluminio, leghe rame, titanio)

PROCESY
Formowanie — kucie
Kucie bezwypływkowe
Matryce złożone
Matryce ruchome
Większa prędkość uderzenia, która skraca czas kontaktu z matrycami, zmniejszając tym samym ich zużycie.
Większa prędkość uderzenia, która skraca czas kontaktu z matrycami, zmniejszając tym samym ich zużycie.
Wyższa dostępność energii, całkowicie osiągalna nawet przy trzech czwartych skoku suwaka.
Wyższa dostępność energii, całkowicie osiągalna nawet przy trzech czwartych skoku suwaka.
Znaczne skrócenie czasu cyklu, co pozwala na osiąganie wyższej produktywności.
Znaczne skrócenie czasu cyklu, co pozwala na osiąganie wyższej produktywności.
Możliwość zaprogramowania energii z absolutną dokładnością i powtarzalnością, w przypadku zarówno pojedynczych, jak i wielokrotnych uderzeń o różnych wartościach energii.
Możliwość zaprogramowania energii z absolutną dokładnością i powtarzalnością, w przypadku zarówno pojedynczych, jak i wielokrotnych uderzeń o różnych wartościach energii.
Niezwykle wysoka sprawność, która pozwala na ponad 50-procentową oszczędność energii elektrycznej.
Niezwykle wysoka sprawność, która pozwala na ponad 50-procentową oszczędność energii elektrycznej.
Ograniczone czynności konserwacyjne.
Ograniczone czynności konserwacyjne.
DD
Prasy śrubowe z napędem bezpośrednim
DD 12DD 16DD 40DD 50DD 68DD 85DD 110DD 140
Średnica śruby [mm]160205234255280305330368
Siła ciągła [kN maks.]4.1006.7008.80010.40012.80014.90017.50021.800
Energia brutto [kJ]12.5256580108154177240
Skok na min [liczba maks.]4240383130282523
Skok suwaka [mm]350400450475475500500550
Prześwit pionowy [mm]4006006507507509151.1001.100
Prześwit poziomy [mm]5506006507509101.0001.0701.100
DD
Prasy śrubowe z napędem bezpośrednim
DD 190DD 270DD 400DD 560DD 750DD 1100DD 1600
Średnica śruby [mm]410455510560630710800
Siła ciągła [kN maks.]27.00033.20041.60050.40064.00080.600102.400
Energia brutto [kJ]3314456528601.2301.7002.500
Skok na min [liczba maks.]1916151311109
Skok suwaka [mm]6507008009001.0001.1001.250
Prześwit pionowy [mm]1.2001.2501.4001.5001.7001.8001.800
Prześwit poziomy [mm]1.2901.3501.4001.5001.6301.8002.000
  1. PDF Brochure Zamów katalog

    Wypełnij formularz, aby otrzymać broszurę produktu: DD

      Zapoznałem się z informacją o ochronie prywatności i wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych.

      Ta strona jest zabezpieczona rozwiązaniem reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

    Hai una domanda?

    Masz pytania?

    W razie jakichkolwiek pytań, wniosków lub propozycji prosimy śmiało do nas pisać.
    Istnieje też możliwość zamówienia jednego spotkania online z jednym z naszych ekspertów.

    Nasza doskonale zorganizowana globalna sieć może pomóc Ci spełnić wszelkie wymagania dotyczące sprzedaży, wsparcia posprzedażowego, szkoleń i dostaw części zamiennych.

    Skorzystaj z poniższego formularza, aby zapisać się do newslettera

      Zapoznałem się z informacją o ochronie prywatności i wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych.

      Ta strona jest zabezpieczona rozwiązaniem reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

      Wypełnij ten formularz, aby zadać pytanie, prośbę lub propozycję, a my z przyjemnością odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

        Zapoznałem się z informacją o ochronie prywatności i wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych.

        Ta strona jest zabezpieczona rozwiązaniem reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.