Prasy hydrauliczne o potrójnym działaniu

Prasa hydrauliczna z serii HF-X o potrójnym działaniu jest przeznaczona do formowania na gorąco skomplikowanych części. Z potrójnego działania można korzystać również w połączeniu z matrycami wielorowkowymi i formowaniem wielostopniowym. Ta seria pras cechuje się kilkoma doskonałymi parametrami technicznymi: pionowe i poziome formowanie bez rąbków, pionowe wyciskanie współbieżne i przeciwbieżne, pojedyncze i podwójne poziome wyciskanie współbieżne i przeciwbieżne, spłaszczanie i zgniatanie, zróżnicowane formowanie poziome, procesy wielorowkowe i wieloetapowe.

MATERIALI

tutti i tipi di materiali ferrosi e non ferrosi (acciai, leghe alluminio, leghe rame, titanio)

PROCESY
Formowanie wstępne
Formowanie — kucie
Przycinanie
Wyciskanie przeciwbieżne
Wyciskanie współbieżne
Przebijanie
W prasach przewidziano otwory boczne, które ułatwiają instalację automatycznych ramion do smarowania, czyszczenia i chłodzenia matryc.
W prasach przewidziano otwory boczne, które ułatwiają instalację automatycznych ramion do smarowania, czyszczenia i chłodzenia matryc.
W odpowiedzi na wszelkie potrzeby klientów, również te specjalne, nasze prasy mogą dysponować przedłużonym skokiem, różnymi otworami pionowymi i poziomymi oraz specjalną prędkością roboczą.
W odpowiedzi na wszelkie potrzeby klientów, również te specjalne, nasze prasy mogą dysponować przedłużonym skokiem, różnymi otworami pionowymi i poziomymi oraz specjalną prędkością roboczą.
System elektroniczny ze sterownikiem PLC firmy Siemens, z cyfrowymi kartami modułowymi, kontroluje cykle maszyny i steruje nimi.
System elektroniczny ze sterownikiem PLC firmy Siemens, z cyfrowymi kartami modułowymi, kontroluje cykle maszyny i steruje nimi.
HF-X
Prasy hydrauliczne o potrójnym działaniu
HF 400XHF 630XHF 800X
Siła prasowania [kN]400063008000
Ciśnienie robocze [bary maks.]315315315
Prędkość dosuwu [mm/s maks.]400400400
Prędkość powrotu [mm/s maks.]400220260
Skok suwaka [mm]500500650
Wysokość od stołu do suwaka [suwak u góry — mm]8008001100
Odległość wewnętrzna między kolumnami [mm]124012401400
Wymiary podstawy uchwytu matrycy: głębokość x szerokość [mm]800 x 12001000 x 12001100 x 1350
Całkowita zainstalowana moc hydrauliczna [kW]180200250
2 siłowniki boczne (lewy i prawy):
Siła przebijania (regulowana) [tony]200300400
Długość skoku [mm]200200250
Prędkość prasowania z pompą i akumulatorem [mm/s maks.]400250200
Prędkość powrotu [mm/s maks.]200100100
  1. PDF Brochure Zamów katalog

    Wypełnij formularz, aby otrzymać broszurę produktu: HF X

      Zapoznałem się z informacją o ochronie prywatności i wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych.

      Ta strona jest zabezpieczona rozwiązaniem reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

    Hai una domanda?

    Masz pytania?

    W razie jakichkolwiek pytań, wniosków lub propozycji prosimy śmiało do nas pisać.
    Istnieje też możliwość zamówienia jednego spotkania online z jednym z naszych ekspertów.

    Nasza doskonale zorganizowana globalna sieć może pomóc Ci spełnić wszelkie wymagania dotyczące sprzedaży, wsparcia posprzedażowego, szkoleń i dostaw części zamiennych.

    Skorzystaj z poniższego formularza, aby zapisać się do newslettera

      Zapoznałem się z informacją o ochronie prywatności i wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych.

      Ta strona jest zabezpieczona rozwiązaniem reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.

      Wypełnij ten formularz, aby zadać pytanie, prośbę lub propozycję, a my z przyjemnością odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

        Zapoznałem się z informacją o ochronie prywatności i wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych.

        Ta strona jest zabezpieczona rozwiązaniem reCAPTCHA i obowiązuje na niej Polityka prywatności oraz Warunki korzystania z usług Google.